Strona główna o Firmie


Bo wszystko bierze się z pasji - czyli co możemy powiedzieć sami o sobie

O sile każdej firmy decydują pracujący w niej ludzie, ich profesjonalizm, zapał i entuzjazm, a także pasja w działaniu. Dla nas od zawsze motoryzacja była wielką pasją. Właśnie ta pasja sprawia, że nieustannie podnosimy sobie "poprzeczkę" wymagań. To dla Was drodzy Klienci stale doskonalimy jakość naszych usług i poszerzamy ofertę, by lepiej dostosować ją do Waszych wymagań.

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Iveco OK TRUCKS

Działając jako autoryzowany przez Iveco Poland dystrybutor, oferujemy Państwu pewne i sprawdzone auta. Samochody te pochodzą wyłącznie z sieci dealerskiej Iveco: z odkupu prowadzonego przez dealerów i z kontraktów terminowych dla flot. W ofercie mamy także samochody demonstracyjne lub ekspozycyjne generalnych importerów oraz dealerów. Dzięki temu możemy zaoferować pojazdy o niskim stopniu zużycia za konkurencyjne ceny.

Stale poszerzamy wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez Was Drodzy Klienci. Spółka Active System istnieje od 1997 roku. Dlatego na nasz kapitał składa się również ćwierć wieku doświadczeń w branży motoryzacyjnej oraz wspomniana wcześniej pasja w działaniu. Cieszymy się, że potwierdzają to w swoich referencjach nasi dotychczasowi klienci, za co oczywiście serdecznie dziękujemy.
Będzie nam również niezwykle miło pracować także dla Państwa - naszych przyszłych klientów.
Zapraszamy !!!

Zarząd i Pracownicy Active System Sp. z o.o.


Strona główna o Firmie

stat4u