Strona główna Serwis


Usługi serwisowe

Wykonujemy przeglądy i naprawy pogwarancyjne i gwarancyjne w ramach gwarancji udzielanej w systemie Iveco Plus, a także naprawy główne oraz wszelkie naprawy mechaniczne i elektryczne pojazdów. Świadczymy także usługi z zakresu diagnostyki komputerowej i obsługi układów klimatyzacji. Nasze usługi wykonujemy w oparciu o ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE IVECO, a także na życzenie klientów części zamienne innych producentów spełniające wymogi jakościowe Iveco.

Stacja kontroli pojazdów

Podstawowa stacja kontroli pojazdów wykonuje techniczne badania okresowe pojazdów samochodowych o DMC do 3,5 T, ciągników rolniczych, a także motocykli i motorowerów. Stacja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Naprawy zabudów

Wykonujemy specjalistyczne naprawy powypadkowe oraz naprawy bieżące uszkodzonych zabudów pojazdów użytkowych. Naprawiamy kontenery, ioztermy, plandeki, burty skrzyń ładunkowych a także podłogi zabudów. Na życzenie klientów wykonujemy także modernizacje i adaptacje zabudów (np. montaż dodatkowych drzwi bocznych).

Sprzedaż i montaż platform hydraulicznych

Jesteśmy dystrybutorem platform hydraulicznych trzech najbardziej popularnych na naszym rynku marek: MBB Palfinger, Dhollandia oraz BAR. Zajmujemy się sprzedażą i montażem wind. Oferujemy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniej platformy oraz przygotowujemy pełną dokumentację niezbędną dla dopuszczenia platformy do eksploatacji przez UDT.

Prowadzimy także sprzedaż i montaż używanych platform hydraulicznych. Montowane przez nas używane platformy sprzedajemy po przeglądzie technicznym i udzielamy na nie 6-miesięcznej gwarancji.


KONTAKT

tel. +48 61 670 45 45

tel.kom. 602 212 829

email: biuro@activesystem.pl

Adres:

62-002 Suchy Las, ul. Klonowa 9


Strona główna Serwis

stat4u